705 wiadomości w 258 wątkach,- wysłane przez 517 użytkowników - Najnowszy użytkownik: captivated

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wesele w Zakopanem  (Przeczytany 15418 razy)
sylwia_ch
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« : Lipiec 10, 2008, 07:21:12 »

Mam pytanie... czy ktos z Was urzadzal wesele w Zakopanem?
Jakie wrazenia, gdzie odbylo sie wesele (podajcie prosze linki).
W przyszlym roku mam zamiar tam urzadzic wesele. Mam na oku Pensjonat Baca i karczma Sywor oraz Siuchajsko.
Macie moze jakies doswiadczenia z tymi miejscami.
Moze wiecie gdzie sa jakies przytulne miejsca i dodatkowo organizuja zabawy goralskie....??

Dziekuje z gory!
Sylwia
norbiQue
Administrator
Aktywny użytkownik

Reputacja +0/-1

« Odpowiedz #1 : Lipiec 12, 2008, 11:38:28 »

co do Karczmy Sywor, to byłem tam kilka razy i mogę powiedzieć że bardzo mi sie podobało, a i jedzonko bardzo dobre, fajny klimat, więc polecam!
hancykuj
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #2 : Sierpień 12, 2008, 11:32:26 »

czesc,
ja byłam na imprezach tam gdzie piszesz - i wrazenia bardzo marne.....nie mogłam sie nawet na kawe doczekac - a jedzenie było zimne i nie zbyt Smutny, byłam na weselu kolezanki w Karczmie Młyniska - i z czystym sumieniem moge polecic ta knajpę - były bardzo duze porcje - i nie do przejedzenia! ja przynajmniej nie mogłam .... fajna obsługa - sumpatyczne dziewczyny - pozdrów tez kelnera kubę jak tam będzie Uśmiech
ogólnie to się swietnie wytańczylam - tam jest fajna podłoga swietnie sie tanczy - nie powykrzywiałam sobie nóg na szpilkach Uśmiech bo róznie to z tym bywa po knajpach - .... w sumie to chyba wszystko .... nie wiem co jeszcze chcesz wiedziec ... jak cos to napisz.
gaga
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #3 : Styczeń 29, 2009, 08:49:04 »

Polecam karczmę Sywor w Kościelisku. Jest to piękne miejsce zarówno latem jak zimą
Organizowałam tam wesele mojej córki i nie mam zastrzeżeń do niczego. Bawiliśmy sie świetnie. Jedzonka było dużo i bardzo smaczne. Poprawinowy obiad a właściwie grill na polanie obok stawu z pstrągami zachwycił moich gości. Gorąco polecam
blazejas
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #4 : Marzec 11, 2009, 11:22:27 »

zdecydowanie sywor Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2009, 07:32:44 wysłane przez norbert » Zapisane
justi_sc
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 23, 2009, 10:21:02 »

co powiecie o tej karczmie u bacy ??
ewace
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #6 : Październik 24, 2009, 08:14:51 »

Byliśmy we wrześniu na weselu w karczmie Sywor i naprawdę byliśmy zachwyceni Uśmiech
Wcześniej oczywiście "podglądaliśmy" ją na necie ...Super to wygląda (prawdę powiedziawszy wątpiłam że tak jest w realu) Na miejscu okazało się że Wszystko jak na stronce ! Staw w środku karczmy ....a te pstrągi pływające pod stołem , nie ..to nie nadmiar alkoholu Duży uśmiech W podłodze  są wstawione szklane tafle przez które widać płynący potok i pstrągi Uśmiech Nie będę wymieniać wszystkich atrakcji bo wystarczy zerknąć na stronkę - nic nie ubarwione - wszystko się zgadzało ! POLECAM Uśmiech
Xem
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #7 : Grudzień 12, 2009, 07:48:56 »

Zastanawiamy się nad zorganizowaniem wesela w karczmie Sywor. Słyszeliśmy na jej temat sprzeczne opinie - jedni mówią, że wesela tam organizowane są świetne, jedzenie dobre, przyjemna atmosfera, a inni, że jedzenie jest zimne, niedogotowane, że się nie wyrabiają z podgrzewaniem i podawaniem posiłków, a świeżość posiłków pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie sama karczma bardzo nam się podoba, ale wiadomo, jedzenie na weselu jest bardzo istotnym punktem programu... Dodam jeszcze że wesele ma być na ok. 190 osób. Możecie coś powiedzieć na temat tej karczmy?
maciek26a
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #8 : Luty 05, 2010, 12:29:55 »

Czy macie opinie o weselu w Dwór Ślebody Co? miał tam ktos wesele lub moze był jak sie podobało?? Planuje tam wesele ale szukam opini !!!Prosze o pomoc...
norbiQue
Administrator
Aktywny użytkownik

Reputacja +0/-1

« Odpowiedz #9 : Luty 10, 2010, 07:33:08 »

sam osobiście nie bylem, a słyszałem że jest tak sobie, są lepsze wesela w innych karczmach.... i to tyle co ze słyszenia Uśmiech
maciek26a
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #10 : Luty 11, 2010, 11:41:28 »

Karczma bardzo nam sie podoba ... jest w fajnym miejscu .... troche mnie zmartwiłes ...moze jeszcze od kogos uda mi si potwierdzic opinie ..Co?? Naprawde tak mało ludzi robi tam wesele Co?
kkkkk25
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #11 : Maj 12, 2010, 07:29:18 »

Witam, ktoś pyta o wesele w Dworze Slebody- a ja akurat tam byłam na weselu u mojej znajomej z częstochowy i mogę śmiało polecić, miła i szybka obsługa, dobre jedzenie i fajna była zabawa.......... Udanej zabawy weselnej Mrugnięcie
kkkkk25
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #12 : Maj 12, 2010, 07:30:49 »

aha zapomniałam dodać że sami też zarezerwowaliśmy tam sobie termin na wesele......... pozdrawaiam
Grzechu
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #13 : Czerwiec 02, 2011, 05:05:10 »

Ja ostatnio byłem na weselu w Zakopanem w Dworcu Tatrzańskim. Miejsce z klasą i rewelacyjnym jedzeniem Mrugnięcie super impreza do rana. Godne polecenia

Pozdrawiam
Grzechu
Start.Zakopane
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0

« Odpowiedz #14 : Czerwiec 07, 2011, 01:06:42 »

Jeżeli chodzi o samo wesele w Zakopanem,to miejsce jest po prostu idealne. Piękne widoki na góry,więc każdy z gości napewno będzie tym oczarowany. Miejsc noclegowych także nie brakuje,o to nie ma się co martwić. Nic nie zastąpi klimatu zakopiańskiego wesela.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: